La web de l'Aldea

Esteu aquí

Montse Mola Arques

Data de Naixement: 
07-09-1985
Lloc de Naixement: 
Amposta
Regidories: 
Festes
Càrrec Principal: 
Regidora
Partit Polític: 
ERC-AM
Membre de Junta de Govern: 
No
Membre de Comissions Informatives: 
Si

Sempre he viscut a L'Aldea amb els meus pares i les meves germanes.

De petita he practicat i competit a la natació.

És tot un orgull per a mi, poder dedicar temps i esforç a la gent del meu poble, compartint i transmetent les ganes de fer activitats noves i enriquidores i com no, seguir la nostra tradició. Sobretot, com a regidora de festes lluito dia a dia per adaptar les celebracions a un ventall ampli d'edats i necessitats del moment.

Llicenciatura en Bioquímica a la Universitat Rovira i Virgili (2009).

Màster Universitati en Química a la indústria (2010).

Doctora en Química Analítica (2013).

Laboratoris del grup Nutrigenòmica de la Universitat Rovira i Virgili (febrer 2009).

Companyia NT Sensors SL (juny 2009).

Recerca Química Analítica a la Unitat de Radioquímica Ambiental Sanitària (setembre 2009 a desembre 2013).

Analísta Titulat Superior en el laboratori del Departament del Salut Pública. (juny 2014 a juliol 2015).

Analísta Tècnic en els laboratoris del Consorci d'Aigües de Tarragona (juliol 2015 a setembre 2015).

Responsable de l'àrea tècnica (RAT) de fisioquímica al Laboratori de Salút Pública de la Generalitat de Catalunya (setembre 2015 fins actualitat).

Regidora  de l'Ajuntament de L'Aldea des del juny de 2015.

Tipus d'Assistència Retribució bruta/sessió
Assistència sessions ple
100€
Assistència a la Comissió de Coordinació
210€
Assistència a la Comissió de Seguiment
100€
Període Retribució bruta
Retribució 2015
3.120,00€
Retribució 2016
6.140,00€
Activitats i bens: