Esteu aquí

Estefania Blanch Llosa

Data de Naixement: 
06-01-1978
Partit Polític: 
ENDAVANT L'ALDEA
Membre de Comissions Informatives: 
Si

De l’Aldea, filla d’Ireneo i Mª Cinta. Actualment estic casada i amb un fill.

A nivell professional fa molts anys que em dedico a la investigació i divulgació científica, i en els darrers anys he encetat una nova etapa a l'ensenyament universitari i de secundària.

He estat involucrada en vàries entitats del poble, i és una experiència molt gratificant.

Ara ha arribat un dels reptes més grans, ser regidora de l'Ajuntament de l'Aldea. Considero que és una tasca de molta responsabilitat i treballaré per a fer-la lo millor possible intentant aportar la meva experiència per a contribuir al dia a dia del poble. 

- Doctora en Física per la Universitat Ramon Llull

- Màster en Ciències de l’Espai per la International Space University (Strasbourg, França)

- Llicenciada en Física per la Universitat de Barcelona

- Anglès nivell B2 Escola Oficial d’Idiomes

- Francès nivell B1 Escola d’Estudis Moderns de Barcelona

- Professora d’Ensenyament Secundari del Departament d’Educació de la Generalitat de Catalunya (Nov 2020-actualitat)

- Professora Associada a la Universitat Politècnica de Catalunya (2019-actualitat)

- Investigadora a l’Observatori de l’Ebre (2002-Nov 2020)

- Regidora de l'Ajuntament de L'Aldea des del dia 12 de novembre de 2020.

Tipus d'Assistència Retribució bruta/sessió
Assistència sessions ple
100€
Assistència a la Comissió de Seguiment
50€
Període Retribució bruta
Retribució 2020
350.00 €
Retribució 2021
1350.00 €
Gener 2022
50,00€
Febrer 2022
150,00€
Març 2022
250.00€
Abril 2022
50.00€
Maig 2022
100.00€
Juny 2022
50.00€
Juliol 2022
150.00€
Agost 2022
50.00€
Setembre 2022
150.00€
Octubre 2022
50.00€
Activitats i bens: